• Never Hike in the Snow

    ★★★

  • Stay Home

  • Tremors: Making Perfection

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Plumber

  • The Ghoul Log: Trick 'r Treat Sam O'Lantern

  • American Murder: The Family Next Door

  • This Is Paris

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Class Action Park

  • High Score

  • Host

    ★★★★

  • The Speed Cubers

  • #Alive

    ★★★

  • 8:46

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Scoob!

    ★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★★

  • LA Originals

  • Good Enough: Making Shadowed

  • Shadowed

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • (My) Truth: The Rape of 2 Coreys

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • #cats_the_mewvie

  • Lamp Life

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Disclosure

  • The Social Dilemma

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Turning

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

  • Underwater

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • The Grudge

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Demon House

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Confession Killer

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • Black Christmas

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Making of Anna and the Apocalypse

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

  • Forky Asks a Question: What Is Art?

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Countdown

    ★★

  • The Scarecrow

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Mister America

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Wrinkles the Clown

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★

  • Walrus Yes: The Making of Tusk