thedreamwarrior has rated 383 films ★★ .

  • Tales from the Hood 3

    ★★

  • [REC]³ Genesis

    ★★

  • Chiller

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • VFW

    ★★

  • Furie

    ★★

  • Bloody New Year

    ★★

  • Porno

    ★★

  • Abominable

    ★★

  • I'm Dreaming of a White Doomsday

    ★★

  • The Gingerdead Man

    ★★

  • Once Upon a Time at Christmas

    ★★

  • Red Christmas

    ★★

  • Home for the Holidays

    ★★

  • ATM

    ★★

  • Pilgrim

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The Rental

    ★★