thedreamwarrior has rated 776 films ★★★★ .

  • WolfCop

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★★

  • Game Over

    ★★★★

  • The Vast of Night

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Goosebumps

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Scary Godmother: The Revenge of Jimmy

    ★★★★

  • Riki-Oh: The Story of Ricky

    ★★★★

  • The Bees

    ★★★★

  • Police Story

    ★★★★

  • Ms .45

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • [REC]²

    ★★★★

  • Belial's Dream

    ★★★★