• Scream

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • A Loud House Christmas

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Being James Bond

    ★★★★½

  • Nona

    ★★★½

  • The Loud House Movie

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Infinite

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Host

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Out

    ★★★★