Evan has logged 29 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Edit this entry  
24
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Gaia

Gaia

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★★
Edit this entry  
21
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
12 Mighty Orphans

12 Mighty Orphans

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Queen Bees

Queen Bees

2021
×
★★
Edit this entry  
14
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The House Next Door: Meet the Blacks 2

The House Next Door: Meet the Blacks 2

2021
×
Edit this entry  
10
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★½
Edit this entry  
10
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
Edit this entry  
05
Spirit Untamed

Spirit Untamed

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lovesong

Lovesong

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★
Edit this entry  
01
Final Account

Final Account

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry