Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Fall

    ★½

  • Day Shift

    ★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • The Valet

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Marry Me

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½