Sort by
  • The Boys in the Boat

  • Napoleon

    ★★

  • Leo

    ★★½

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The Burial

    ★★★

  • Sing Sing

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Stamped from the Beginning

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • His Three Daughters

    ★★★½

  • One Life

    ★★½

  • The Peasants

    ★★★½

  • Silver Dollar Road

    ★★

  • Memory

    ★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • They Shot the Piano Player

    ½

  • Origin

    ★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Promised Land

    ★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • Rustin

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Monkey King

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★½

  • Once Upon a Studio

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½