Sort by
  • Bheeshma Parvam

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Vikram

    ★★★★★

  • Kaithi

    ★★★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Night Drive

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★★½

  • The Amityville Horror

    ★½

  • Cobalt Blue

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Wounds

  • Jalsa

    ★★★★