• He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Aftermath

    ★★½

  • Demonic

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Envoy: Shark Cull

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • False Positive

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Great White

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Every Breath You Take

    ★★½

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Shook

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★½

  • Playing with Sharks

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★★½

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★★

  • The Dry

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Come Play

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Don't Look Back

  • Love and Monsters

    ★★★★