Aaron has logged 18 entries for films during March 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Volcano

Volcano

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Invasion of the Body Snatchers

Invasion of the Body Snatchers

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Verdict

The Verdict

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
1941

1941

1979
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Grease

Grease

1978
×
★★★½
Edit this entry  
19
Shadow Dancer

Shadow Dancer

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Lone Survivor

Lone Survivor

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
White House Down

White House Down

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry