Aaron has logged 27 entries for films during November 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Much Ado About Nothing

Much Ado About Nothing

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Clouds of Sils Maria

Clouds of Sils Maria

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Perfect Sense

Perfect Sense

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Simple Plan

A Simple Plan

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Zero Theorem

The Zero Theorem

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Akira

Akira

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
House

House

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Adam & Paul

Adam & Paul

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Ring

The Ring

2002
×
★★★
Edit this entry  
22
Blazing Saddles

Blazing Saddles

1974
×
★★★
Edit this entry  
19
The Red Shoes

The Red Shoes

1948
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Big Eyes

Big Eyes

2014
×
★★½
Edit this entry  
17
About Time

About Time

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Dead Lands

The Dead Lands

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Risky Business

Risky Business

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
La Dolce Vita

La Dolce Vita

1960
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
What Just Happened

What Just Happened

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
V/H/S

V/H/S

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Gift

The Gift

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
While We're Young

While We're Young

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spectre

Spectre

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★
Edit this entry  
01
Beasts of No Nation

Beasts of No Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Age of Innocence

The Age of Innocence

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Blood Ties

Blood Ties

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry