Sort by

Aaron has logged 12 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Two Escobars

The Two Escobars

2010
×
★★★½
Edit this entry  
27
Pelé: Birth of a Legend

Pelé: Birth of a Legend

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hostiles

Hostiles

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Stop Making Sense

Stop Making Sense

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Being There

Being There

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cabaret

Cabaret

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Class Of ‘92

The Class Of ‘92

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Yi Yi

Yi Yi

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Anon

Anon

2018
×
★★
Read the review Edit this entry