Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★★

  • The Cult of Humpty Dumpty

    ½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • My Son Hunter

    ★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Clerks III

    ★★½

  • Laid-Back Camp the Movie

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Black Friday

    ★★★½

  • Sprite Fright

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • INU-OH

    ★★★★½

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Pompo the Cinephile

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Bean Bandit

    ★★½

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★½

  • Sweat

    ★★★★½

  • Spare Parts

    ★★★½

  • JCVD's Day Out

    ★★★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Holidaze

    ★★★★

  • Cats

    ★★

  • Lupin III: The First

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • KONOSUBA – God's blessing on this wonderful world! Legend of Crimson

    ★★★★½

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★★½