T has logged 25 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Emanuelle and Françoise

Emanuelle and Françoise

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Halloween III: Season of the Witch

Halloween III: Season of the Witch

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
In Like Flynn

In Like Flynn

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fahrenheit 11/9

Fahrenheit 11/9

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Replicas

Replicas

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Rattlesnake

Rattlesnake

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Frankenstein and the Monster from Hell

Frankenstein and the Monster from Hell

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Waxwork

Waxwork

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Once Upon a Time in Venice

Once Upon a Time in Venice

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Joker

Joker

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Dead in a Week (Or Your Money Back)

Dead in a Week (Or Your Money Back)

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Our Godfather

Our Godfather

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Avengement

Avengement

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Rome, Armed to the Teeth

Rome, Armed to the Teeth

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry