• No Time to Die

    ★★★★★

  • Yuni

    ★★★★

  • Being James Bond

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Kipchoge: The Last Milestone

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Nevertheless,

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Aurora Mortis

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A Teacher

  • The Queen's Gambit

  • Jujutsu Kaisen

  • Enola Holmes

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Quiz

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Onward

    ★★

  • The Windermere Children

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • No More Wings

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Giri/Haji

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • The Assistant

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Flying Eggs

    ★★★

  • The Sinister Surrogate

  • The Hate U Give

    ★★★

  • The Nightingale

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

  • Incredibles 2

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • The Goodnight Show

  • Exit Strategy

    ★★★★