Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Stuck

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Finding Jesus

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½