Sort by
  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • My Fault

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • You People

    ★★★★

  • Son of a Mother

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Someone Borrowed

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Darlings

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Dangerous Liaisons

    ½

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Halftime

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Lulli

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • 7 Prisoners

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Karen

    ★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • After We Fell

    ★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Carnaval

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★