Sort by
  • The Viewing

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Black Sabbath: Master of Reality Documentary

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Tapehead

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Home Team

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Cube

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Dashcam

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Titane

  • Nobody

    ★★★★

  • Sharks of the Corn

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Dear Diary: World's First Pranks

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • The Blazing World

    ★★★½

  • Below Zero

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Beckman

    ★★★★

  • Shakespeare’s Shitstorm

  • Becky

    ★★★½

  • God's Not Dead: We The People

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Grand Isle

    ★★★½

  • Primal

    ★★★½

  • Kill Chain

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Running with the Devil

    ★★½

  • A Score to Settle

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★★

  • Not for Resale

    ★★★

  • Ray Romano: Right Here, Around the Corner

  • Greener Grass

    ★★½