Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Director by Night

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Blue Bag Life

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Baby Ruby

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Son

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★