Sort by
  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • One Shot

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Notice

  • Bug Bites!

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Dashcam

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Terrorizers

    ★★

  • Copshop

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Rescue

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Candyman

    ★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • Raging Fire

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy