Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Martínez

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Little Women

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Booksmart

  • Us

  • Velvet Buzzsaw

  • Honey Boy

  • Fyre

  • Surviving R. Kelly

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bird Box

  • Maniac

    ★★★★★

  • Apostle

  • mid90s

  • If Beale Street Could Talk

  • Beautiful Boy

    ★★

  • Suspiria

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Roma

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Love, Simon

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

  • Won't You Be My Neighbor?

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • The Babysitter

  • The Ritual

  • I, Tonya

  • mother!

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★

  • Death Note

  • Dunkirk

    ★★★

  • Good Time

  • The Florida Project

  • It Comes at Night

  • My Friend Dahmer

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

  • The Big Sick

  • Fences

  • Passengers

  • Hidden Figures