Sort by

losermovieaccount has logged 18 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Bend It Like Beckham

Bend It Like Beckham

2002
×
★★★
Edit this entry  
25
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Pride

Pride

2014
×
★★★
Edit this entry  
20
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★
Edit this entry  
20
Martínez

Martínez

2023
×
★★★★
Edit this entry  
18
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Edit this entry  
18
Paul

Paul

2011
×
★★★
Edit this entry  
09
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Volcano: Rescue from Whakaari

The Volcano: Rescue from Whakaari

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Edit this entry  
01
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Women Talking

Women Talking

2022
×
★★★★
Edit this entry  
05
Elvis

Elvis

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Menu

The Menu

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
The Whale

The Whale

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry