Sort by

Fred 🇵🇷 has logged 637 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
1917

1917

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Naked Lunch

Naked Lunch

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Kid Detective

The Kid Detective

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dead or Alive

Dead or Alive

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Prospect

Prospect

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
My Hero Academia: Two Heroes

My Hero Academia: Two Heroes

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Starter for 10

Starter for 10

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Your Name Engraved Herein

Your Name Engraved Herein

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Year Without a Santa Claus

The Year Without a Santa Claus

1974
×
★★½
Edit this entry  
24
Feast of the Seven Fishes

Feast of the Seven Fishes

2019
×
★½
Edit this entry  
24
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★½
Edit this entry  
23
Tokyo Godfathers

Tokyo Godfathers

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fury

Fury

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
First Love

First Love

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dashing in December

Dashing in December

2020
×
★★
Edit this entry  
20
God Help the Girl

God Help the Girl

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Angel's Egg

Angel's Egg

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Beasts of No Nation

Beasts of No Nation

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
3-Iron

3-Iron

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Heartbreakers

Heartbreakers

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Star Trek

Star Trek

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Star Trek: Nemesis

Star Trek: Nemesis

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Star Trek: Insurrection

Star Trek: Insurrection

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
City Island

City Island

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Star Trek: First Contact

Star Trek: First Contact

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Trek: Generations

Star Trek: Generations

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Trek VI: The Undiscovered Country

Star Trek VI: The Undiscovered Country

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Star Trek V: The Final Frontier

Star Trek V: The Final Frontier

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fatman

Fatman

2020
×
★★½
Edit this entry  
12
The Prince

The Prince

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Godmothered

Godmothered

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Star Trek IV: The Voyage Home

Star Trek IV: The Voyage Home

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Star Trek III: The Search for Spock

Star Trek III: The Search for Spock

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Star Trek: The Motion Picture

Star Trek: The Motion Picture

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Project X

Project X

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Human Traces

Human Traces

2017
×
★★
Edit this entry