Sort by

thelilyankee has logged 12 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
24
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dilan 1991

Dilan 1991

2019
×
Edit this entry  
12
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Junior

Junior

2011
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry