Sort by
  • Kaleidoscope

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Injustice

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune