• Senior Year

    ★★

  • Crush

    ★★½

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Choose or Die

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Bubble

  • Moonshot

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★½

  • No Exit

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Heart Shot

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

    ★½

  • Blacklight

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Home Team

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Brazen

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • The King's Man

    ★★

  • Mother/Android

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Hating Game

    ★½

  • Single All the Way

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Hide and Seek

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Father Christmas Is Back

    ½

  • Red Notice

    ★½

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Diana: The Musical

    ½

  • Bingo Hell

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½