• House of Gucci

    ★★½

  • Black Friday

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ★★½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Olaf Presents

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Night Teeth

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★½

  • Too Soon: Comedy After 9/11

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Being James Bond

    ★★★½

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★★

  • He's All That

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Saving Wrigley Field

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Jolt

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★