Sort by
  • The Flash

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Bama Rush

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • ¿Cómo matar a mamá?

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★★

  • Love Again

    ★★

  • Maggie Simpson in

  • Love & Death

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

  • Ghosted

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★½

  • La Usurpadora: The Musical

    ½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Paint

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Beautiful Disaster

    ½

  • Malum

    ★½

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Clock

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ½

  • ¡Que Viva México!

    ★★½

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Americana

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Pennies from Heaven

    ★★★★½

  • Dead Enders

    ★★★★★

  • Bloody Hell

    ★★★★

  • Problemista

    ★★★★½

  • I Used to Be Funny

    ★★★★½

  • Deadland

    ★★★½

  • Hypnotic

  • Raging Grace

    ★★★

  • Vibrator Girl

  • Chronicles of a Wandering Saint

    ★★★★★

  • The Long Game

    ★★★½

  • The Mundanes

    ★★★

  • The Flute

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Kodama

    ★★★★

  • Every House is Haunted

    ★★★½

  • Pay or Die

    ★★★½

  • Another Body

    ★★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • You Sing Loud, I Sing Louder

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Appendage

    ★★★★

  • Late Bloomers

    ★★

  • Self Reliance

    ★★★★

  • Late Night With the Devil

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★