Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bubble

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Lost Daughter

  • Parallel Mothers

  • Malignant

    ★★★½

  • Clickbait

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The Novice

  • Petite Maman

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Pleasure

  • When We Were Bullies

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Inspector Ike

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Class Action Park

  • Project Power

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Ahead of the Curve

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • A Dim Valley

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Veneno

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Emma.

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Miss Juneteenth

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • I'm No Longer Here

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Martin Eden

  • Ema

    ★★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Good Omens

    ★★★★½

  • Bit

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Invisible Life

    ★★★★