• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Antebellum

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Capone

    ★½

  • Middleditch & Schwartz

  • Mrs. America

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Wendy

    ★★★

  • Downhill

  • Shirley

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★

  • Midway

    ★½

  • Mister America

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Harriet

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • The Platform

    ★★½

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • The Laundromat

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • The Assistant

    ★★★★½

  • Judy

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Fanatic

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Waves

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • The Race

  • Lightning in a Bottle