Sort by
  • Violent Night

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Who Invited Them

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★

  • Black Crab

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★