Sort by
  • Love at First Sight

    ★★

  • Choose Love

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Zoey 102

  • The Beanie Bubble

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • No Hard Feelings

    ★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Strays

  • Unlocked

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • There's Something Wrong with the Children

  • On the Red Carpet Presents: The Banshees of Inisherin

  • How to Murder Your Husband: The Nancy Brophy Story

  • Devil Beneath

  • Babylon

    ★½

  • I Believe in Santa

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Grimcutty

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Alice, Darling

    ★★★★

  • Sick

    ★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★