Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Madame Web

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Grounded II: Making The Last of Us Part II

    ★★★

  • Argylle

    ★★★½

  • Miller's Girl

  • Mean Girls

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • The Messiah

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Joe Pera: Slow & Steady

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Infested

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Summer Vacation

    ½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★½

  • Love & Revolution

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½