Sort by
  • Challengers

  • Nick Mullen: Year of the Dragon

  • Silent Night

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • Napoleon

  • Thanksgiving

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • No One Will Save You

  • Sly

  • When Evil Lurks

  • A Haunting in Venice

  • Next Goal Wins

  • Dicks: The Musical

  • The Nun II

  • In the Land of Saints and Sinners

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

  • Meg 2: The Trench

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • Chupa

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

  • Shin Kamen Rider

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Jesus Revolution

  • Consecration

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

  • Infinity Pool

  • Babylon

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

  • Smile

  • Goodnight Mommy

  • Sanctuary

  • Sick

  • How to Blow Up a Pipeline

  • Glass Onion

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King