Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Wonka

    ★★★★½

  • Dad or Mom

    ★½

  • Leo

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Confessions

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Human Resources

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Max & Me

  • Miss Influencer

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★½

  • Surviving My Quinceañera

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ½

  • Welcome al Norte

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Zoey 102

    ★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Legend of the Spirits

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Where the Tracks End

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★★½

  • Maggie Simpson in

    ★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½