Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • FIFA Uncovered

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Messi

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Midnight Mass

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★