Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • Eternals

    ★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

  • Lamb

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • WandaVision

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ½

  • One Night in Miami...

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Lupin III: The First

    ★★½

  • 1917

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

  • Midsommar

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Suspiria

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Avengers: Infinity War

  • The Wolf House

    ★★★★½

  • Black Panther

  • It

    ★★★★★

  • The Shape of Water

  • Dunkirk

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★★

  • Get Out

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Nocturnal Animals

    ★★★★★

  • Arrival

  • Your Name.

    ★★★

  • The Shallows

    ★★★½

  • Independence Day: Resurgence