Sort by
  • Lethal Weapon

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Darkman

    ★★½

  • Scream 2

    ★★

  • The Hills Have Eyes

    ★★★½

  • Shrek

    ★★★

  • Rango

    ★★★½

  • A Bug's Life

    ★★★½

  • X-Men: First Class

    ★★★½

  • RoboCop

    ★★★½

  • True Lies

    ★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★½

  • Disturbia

    ★★★

  • Dragon Ball Z: Broly – Second Coming

    ★★★½

  • Hare Trimmed

    ★★★★

  • Dragon Ball Z: Bio-Broly

    ★★★

  • Dragon Ball Z: The Return of Cooler

    ★★★