Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • McGREGOR FOREVER

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Talk to Me

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Taslim Ahali

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Kira & El Gen

  • Hustle

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Moon Knight

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

  • Don't Look Up

  • Red Notice

  • The Harder They Fall

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

  • Dune

  • King Richard

    ★★★½

  • Together

  • Mousa

  • El Ens Wa El Nems

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Al Aref

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Some People Don't Revisit the Marriage Officiant

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Friends: The Reunion

  • Deedo

  • Counter Attack

  • Mousa

  • Army of the Dead

  • Nobody

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • The Little Things

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • A Stand Worthy of Men

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always