• Squid Game

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Warfstache Automated Interview Automaton

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Come Play

    ★★

  • The Badger

    ★★★

  • The Good, the Bad & the Corny 2: Secret Army

    ½

  • Unhinged

    ★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Motreb

    ½

  • The Jack in the Box

    ★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • A Heist with Markiplier

    ★★★★★

  • Countdown

    ★★½

  • Eli

    ½

  • Labyrinth

  • In the Tall Grass

  • Wrinkles the Clown

    ★★★★★

  • The Utah Cabin Murders

    ½

  • Joker

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • 1BR

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • True Fiction

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Damien

    ★★★★★

  • Brightburn

    ½

  • The Monster

    ★★★★

  • The Room

    ★★★★

  • Texas 2

    ½

  • Pet Sematary

    ★★★★

  • Rahman 1400

    ½

  • The Prodigy

    ★★★★

  • The Warden

    ★★★★½

  • Just 6.5

    ★★★★

  • I Am Mother

    ★★★

  • Polaroid

    ★★★★

  • Escape Room

    ½

  • Murphy's Law

  • Bird Box

    ★½

  • Darker than Night

    ★★★

  • Los Angeles/Tehran

    ½

  • Don't Be Embarassed

    ½

  • Venom

    ★★★

  • Night School

    ★★★

  • I'll Take Your Dead

    ★★½

  • The Nun

    ★★½

  • The Cleaning Lady

    ½

  • Centipede

    ½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ½

  • Texas

    ½

  • Truth or Dare

    ★½

  • Vespiary

    ½

  • Lottery

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Tomb Raider

  • Pig

  • Bomb: A Love Story

    ★★★★

  • Sheeple

    ½

  • The Open House

    ½

  • Oxidan

    ½

  • Wing Mirror

    ½

  • Ayla: The Daughter of War

    ★★★★★