• Color Out of Space

    ★★★

  • Judy

  • For Sama

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Crawl

    ★★½

  • In Fabric

    ★★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Witches

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★½

  • The Evil Dead

    ★★★★

  • Galaxy of Terror

    ★★★★

  • Without Warning

    ★★

  • Night of the Comet

    ★★★★½

  • Dark Angel

    ★★★½

  • Xtro

    ★★★

  • The Space Children

    ★½

  • The Hidden

    ★★★★