Sort by

Trev has logged 18 entries for films during July 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Broken Arrow

Broken Arrow

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Memento

Memento

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Edit this entry  
10
Sky Captain and the World of Tomorrow

Sky Captain and the World of Tomorrow

2004
×
★★★
Edit this entry  
08
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Killer

The Killer

1989
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry