Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Ten Little Mistresses

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Furies

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Holiday Sitter

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Re/Member

    ★★★

  • The Loneliest Boy in the World

    ★½

  • She Said

    ★★★★

  • Faces of Anne

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Nocebo

    ★★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • The Kings of the World

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Causeway

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • The Damned Don't Cry

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Son

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Lake

  • Blue Room

    ★★★

  • Retirada

    ★½

  • Of an Age

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Semantic Error: The Movie

    ★★★½

  • The Day the Music Died: The Story of Don McLean's

    ★★★

  • Maybe Today

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • Swallowed

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Broker

    ★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★