Sort by
  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • Metropolis

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • The Hustle

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Shrek the Third

    ★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Adam Project

  • Death on the Nile

    ★★

  • Mulan

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½