Sort by
  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • On the Fringe

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Letter to My Mother for My Son

  • Beast

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fast & Feel Love

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★★½

  • Code Name: Emperor

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Life Is But a Dream

  • Bubble

    ★★½

  • Nest

  • Kimi

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Enviar Y Recibir

  • Encanto

    ★★½

  • Outlaws

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Squid Game

  • Scarborough

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Chair

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Sonny Boy

  • Pig

    ★★★★★

  • Prayers for the Stolen

    ★★★½

  • Belle

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Sycorax

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Year of the Everlasting Storm

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • All the Crows in the World

  • The Novice

    ★★★★