Sort by

Sarah has logged 10 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Widows

Widows

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cats Don't Dance

Cats Don't Dance

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry