Sort by
  • Strange World

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Grimcutty

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Bones and All

  • Barbarian

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★½

  • They/Them

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Our Father

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★★½

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Seriously Red

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ½

  • Sissy

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Thing About Pam

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

  • Master

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★★½

  • How to Please a Woman

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★½

  • Antlers

    ★★½