Thiago has logged 12 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
18
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★★
Edit this entry  
11
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Hotxuá

Hotxuá

2007
×
★★★
Edit this entry  
06
Kbela

Kbela

2015
×
★★★½
Edit this entry  
21
Freedom Writers

Freedom Writers

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Queen of Katwe

Queen of Katwe

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
12
On the Road

On the Road

2012
×
★½
Edit this entry  
05
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Edit this entry