Sort by

Thomas has logged 11 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Robinson in Space

Robinson in Space

1997
×
Edit this entry  
23
Annette

Annette

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mirror

Mirror

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kundun

Kundun

1997
×
★★★½
Edit this entry  
09
Mean Streets

Mean Streets

1973
×
★★★★
Edit this entry  
09
London

London

1994
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Wolfpack

The Wolfpack

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pather Panchali

Pather Panchali

1955
×
★★★★½
Edit this entry