Thomas has logged 20 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Zaza

Zaza

1923
×
★★½
Edit this entry  
21
J.T. LeRoy

J.T. LeRoy

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Last Flag Flying

Last Flag Flying

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Escape Room

Escape Room

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Overlord

Overlord

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Fencer

The Fencer

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Harlan County U.S.A.

Harlan County U.S.A.

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Creed II

Creed II

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Berlin, I Love You

Berlin, I Love You

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Greta

Greta

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry